Bu sahypamyz baglandy we Parstoday Sahypasyna göçdik
Din we Saglyk
Thursday, 14 May 2015 12:59

alamatlar hakynda garaýyş

 
Thursday, 07 May 2015 09:18

AMALY BÖLÜMIŇ KADALARY

 
Tuesday, 28 April 2015 10:03

BERHIZ

 
Wednesday, 22 April 2015 11:59

Bal

 
Monday, 16 March 2015 11:12

hammam hakynda

 
Thursday, 05 March 2015 08:23

dermany ulansaň gowumy ýa-da terk etseň?

 
Thursday, 26 February 2015 10:32

Dermanlar we iýmitler

 
Monday, 23 February 2015 08:51

RUHY ÝAGDAÝLAR HAKYNDA

 
Wednesday, 28 January 2015 13:49

Dermanlaryň gurluşy barada

 
Monday, 12 January 2015 14:14

Pygamber dermanlary hakda

 
Monday, 22 December 2014 12:14

ALAMATLAR HAKYNDA GARAÝYŞ

 
Tuesday, 09 December 2014 11:00

Ruhy ýagdaýlar hakynda

 
Thursday, 04 December 2014 22:25

beden hereketiniň we asudalygynyň ýagdaýy

 
Monday, 01 December 2014 17:57

Ylym dünýäsi

 
Monday, 17 November 2014 08:08

BUKRAT HEKIMIŇ WESÝETLERI

   
Saturday, 15 November 2014 14:13

TEBIPÇILIGI ÖWRETMEK

 
Wednesday, 12 November 2014 16:48

Ýaradylyş syrlary

Page 2 of 4